Şirket kuruluşu açısından 1986 yılında 1565 Tursab no ile kurulmuştur. İzmir’in ilk on Turizm Seyahat Acentesi arasına girmiş ve acentecilik faaliyetine başlamıştır. Ben de bu bayrağı
2016 yılında devir aldım. İş gücü ve verilen emek açısından 2002 yılında amatör bir ruhla başladığımız bu güzel parkurda uzun bir yol kat etmiş durumdayız. Hizmet sektörü zor bir sektör olsa da bizim en çok zevk aldığımız şey zoru başarabilmektir. Bu sektörde bu kadar süre kalabilmekle demek ki bu işi başarmışız demektir.


Amacımız bu sektörde iyi bir yer bulabilmektir. O açıdan da yaptığımız her işin ne kadar zor olduğunu bilerek kendimizden emin bir şekilde bunların arkasında rahatça durabilmekteyiz. Bizlerin hata yapma lüksü yoktur. Çünkü bu iş canlı yaşanılan bir iş olduğu için zamanı geri alarak tekrar geri dönüp de yapılan hatayı telafi etme durumu söz konusu değildir. Bu rekabetçi ortamda Bizim sizleri kaybetme lüksümüz olamaz.


Başarımızın en büyük sırrı tüm turlarda işimizin başında rehber ile acente refakati eşliğinde gidiyor olmamızdan kaynaklanmaktadır. İnsanlarla beraber birebir ilgilenmek gelen misafirlerimize ayrı bir güven vermektedir.


Geleceğimizi de “Siz varsanız Biz de varız.” cümlesi en güzel şekilde anlatmaktadır.
Her gün daha güzele, daha iyiye giden İZ-İZ Turizm sizlerle yeni yerler keşfetmeye ve var olmaya devam edecektir.

0 +

Farklı Turlar